Komponenty pro automatizaci, plastové díly, hliníkové profily, lineární vedení, visual management | Betz s.r.o. 

Komponenty pro výrobní linky

Program nabízí jednotlivá vybavená pracoviště, která lze dle potřeby řetězit manuelními nebo automatickými transportními systémy. Systémem lze hospodárně vyřešit nejmenší jednotlivá pracoviště i rozsáhlé komplexní výrobní linky s manuelními i robotizovanými pracovišti.

Vybavení pracovišť

Koncept pracoviště ve stoje / v sedě zajišťuje Vašim pracovníkům možnost soustředěné a neunavující práce s dostatkem volnosti v pohybu pro individuelní organizaci práce. K tomu nabízíme široký sortiment modulárních stolů a židlí s řadou pomůcek usnadňujících práci. Přispůsobení individuelní výšce pracovníka je samozřejmostí.

Ochranné systémy, oplocení

Odstraňte bezpečnostní rizika pri výrobě pomocí bezpečnostního systému Bosch Eco Safe. Tento systém nabízí ekonomické řešení tohoto problému s ohledem na aktuelní evropské normy platné pro tuto oblast - EN292, EN294 a EN811.

Transportní systémy

Systémy pro materiálový a informační tok. Dlouholeté zkušenosti, spolehlivá a moderní technika jsou znaky dopravních systémů Bosch. Identifikační a paměťový systém jednotlivých tranportních palet umožňuje řídit systém a dokumentovat data k jednotlivým výrobkům.

Řídící systémy

Dřívější vysoký standard PLC Bosch řady CLxxx v současné době Bosch Rexroth dále posunul a nahradil širokou řadou řídících systémů IndraLogic, které v sobě kromě klasických PLC zahrnují i MotionControllery a NC řízení systému MTX. Nabídka je doplněna dalšími vstupně výstupními moduly, mnoha komunikačními sběrnicemi a vizualizačními panely.

Katalogy ke stažení

NOVÉ
Katalog vybavení pracovišť Rexroth - 5.0

Velikost: 56MB
Stáhnout

NOVÉ
Výškově nastavitelná pŕacoviště Rexroth

Velikost: 3MB
Stáhnout

NOVÉ
Výrobní linky TSsolar

Velikost: 1MB
Stáhnout

NOVÉ
Katalog výrobních linek Rexroth (TS1)

Velikost: 9MB
Stáhnout

Katalog výrobních linek Rexroth (TS2)

Velikost: 31MB
Stáhnout

Přehled výrobních linek Rexroth

Velikost: 6MB
Stáhnout

NOVÉ
Komunikační systémy v automatizaci

Velikost: 17MB
Stáhnout

NOVÉ
Katalog výrobních linek Rexroth (TS5)

Velikost: 17MB
Stáhnout

Copyright © 1995-2014 BETZ s.r.o., Třída Vítězství 68/4, 353 01 Mariánské Lázně